english DOMŮNABÍDKAO NÁS

Pizza Taverna Rychnov nad Kněžnou

Otevírací doba:

PO - PÁ11-14 a 17-19:30 (výdej přes okénko)
SOzavřeno - closed
NEzavřeno - closed
TAKEAWAYREZERVACEFOTO

V pondělí 1.2.2021 znovu otevíráme!!!

Od pondělí prvního února opět otevíráme Tavernu. V nabídce budeme mít rozšířené množství jídel z denní nabídky a pizzu. Odpoledne po 17 hodině do 20:30 možnost rozvozu po RK a okolí.

 

Znovuotevření

Aktuality Taverny.
Přátelé, kamarádi. Od minulého čtvrtka konečně můžeme fungovat jako restaurace (jenom s nějakými omezeními, půlka hostů a do 22bar a rozvážka do 21h.). Přesto se nevzdáváme, děláme rozvozy jídel, a díky Tomášovým kámošům dnes bylo objednávek víc než přímo v restauraci. Díky, tož jsme rádi. Tak nám to zase od středy zkracují do 20:00. V dohledné době to bude asi opravdu jediný smysluplný příjem pro restaurace.í. Nabídka na rozvozy je tedy plnohodnotná jako v restauraci. Děkujeme za podporu. Sdílejte prosím mezi ostatní, ať to vědí, že jsme v provozu.
PC objednávkový systém: http://www.pizzataverna.cz/rozvoz/
telefon: 723963211

 

Od pondělí je Caesar salát a Club sandwich zpět v naší nabídce.

Vážení přátelé pozor. Od pondělí je náš CAESAR SALÁT S KUŘECÍM PRSÍČKEM a lidmi milovaný TRADIČNÍ CLUB SANDWICH zpět.
Se znovuobnoveným každodenním provozem v kuchyni a spuštěným rozvozem jídel vám můžeme opět nabídnout naše speciality, které po dlouhá léta děláme u nás v Taverně a lidi je milují. Do nabídky se vrací salát CAESAR, originál od roku 2004 s naším domácím dressinkem, krutónky s česnekem, vypečenou slaninou a kuřecím prsíčkem marinovaným v indickém koření s jogurtem. Také slavný TRADIČNÍ CLUB SANDWICH, jídlo pro opravdové jedlíky, spíše pro dva než pro jednoho. Dobrou zprávou je, že se bude postupně do nabídky již tento týden vracet La Pinsa Romana - obdoba PIZZY, kterou naše restaurace vyrábí od roku 2013 jako jedna z mála v této republice. Samozřejmě již budeme dělat každý všední dny obědovou nabídku a večer se snažíme zajistit rozvoz jídel i nápojů. Průběžně budeme přidávat jídla, které budou opět k dispozici jak u okénka tak i na rozvozy.ojů.

... starší
novější ...

DENNÍ NABÍDKA


Výběr ze čtyř jídel s polévkou za výhodnou cenu pro Vás připravujeme každý všední den v čase oběda.

 
 DOMŮNABÍDKAO NÁSTAKEAWAYREZERVACEFOTO
RYCHLÝ KONTAKT:
tel. 723 963 211email: tavernark@seznam.czadresa: Pizza Taverna, Balbínova 254, Rychnov n. Kn. 51601 facebook